Powróćmy do kwietnia minionego roku

Powróćmy do kwietnia minionego roku Dzięki jednej z mieszkanek Krowiarek możemy przedstawić Państwu fotograficzna relację z 28 kwietnia minionego roku.


Powróćmy do kwietnia minionego roku Dzięki jednej z mieszkanek Krowiarek możemy przedstawić Państwu fotograficzna relację z 28 kwietnia minionego roku. Przypomnijmy że w kwietniu roku 2007 ludzie nad Krowiarkami usłyszeli niespotykany dotąd hałas. Wychodząc ze swoich domów zobaczyli helikopter przelatujący nad Krowiarkami. Przylecieli nim chętni na kupno naszego pałacu. Helikopter wylądował na boisku szkolnym a z niego wysiedli ludzie mówiący nieznanym językiem. Następnie udali się aby obejrzeć pałac. Na boisku zebrało się dużo dzieci dla których helikopter w Krowiarkach był niecodziennym zjawiskiem. Po obejrzeniu pałacu dzieci od potencjalnych kupców dostały słodycze zakupione przez nich w sklepie. Tajemniczy goście odlecieli helikopterem a dzieci wracały do domu w rekach niosąc otrzymane słodycze.

KomentarzeO artykule
Dodał(a): Klaudiusz
Dodano: 15-07-2008
Kategorie: Pałac
Poleć innym
Krowiarki
Wieś w województwie śląskim położona jest o około 12 km od Raciborza i zamieszkała przez około tysiąc osób. Znajduje się tutaj kościół z 1910 roku oraz przepiękny pałac z 1826 roku.
Polub nas
wspomóż naszą stronę