Oficjalna informacja o II Zjeżdzie byłych wychowanków Domu Dziecka w Krowiarkach

Oficjalna informacja o II Zjeżdzie  byłych wychowanków Domu Dziecka w Krowiarkach To jest oficjalna informacja o mającym się odbyć II Zjeżdzie byłych wychowanków Domu Dziecka w Krowiarkach w dniach 7,8 i 9 sierpnia 2013 r.


UWAGA! Byli wychowankowie Państwowego Domu Dziecka w KROWIARKACH k/ RACIBORZA z lat 1949 - 1958. W dniach 7,8 i 9 sierpnia 2013 r. organizujemy II Zjazd. Zakwaterowanie uczestników zaplanowano na terenie Hotelu "SOKÓŁ" przy ul. Żeromskiego 2 w Raciborzu. Tel. 32/415 27 88. Cena doby hotelowej od jednej osoby wynosi 60 zł. Pełna informacja o hotelu "SOKÓŁ" znajduje się na stronie internetowej pod hasłem boking.com Organizatorem zjazdu jest: Roman STARK tel. 504 383 047, adres e-mailowy: romstar@gazeta.pl Proszę zatem o zgłaszanie swojego uczestnictwa w zjeżdzie na podane formy komunikacji t.j telefon lub -email. Z uwagi na to, iż właściciel hotelu wymaga wpłacenia zaliczki na poczet rezerwacji miejsc hotelowych - prosze o dokonanie wpłat w zależności od zadeklarowanego czasu pobytu na terenie hotelu. Oto dane konta: Bank Zachodni WBK, Jan STARK, 47-100 Strzelce Opolskie ul. Jana Rychla 10/52 Nr - 85 1090 2239 0000 0001 2113 4817 z dopiskiem: Zjazd Krowiarki. Informuję, że nieopodal hotelu znajduje się lokal gastronomiczny, gdzie mamy zapewnione wyżywienie wg indywidualnego zamówienia. W dniu 7 sierpnia w godz. popołudniowych zakwaterowanie w hotelu. W dniu 8 sierpnia 2013 r. po śniadaniu - wyjazd uczestników swoimi środkami lokomocji do pałacu w Krowiarkach, gdzie przewidujemy całodzienny pobyt z obiadem w formie kateringu (cena obiadu do póżniejszego ustalenia na koszt uczestnika zjazdu). Właścicielka pałacu Pani. Piwek Anna zgodziła się na udostępnie nie nam obiektu wraz z parkiem i zapewnia namiot do konsumpcji obiadu, oraz inną niezbędną pomoc w przebiegu naszej obecności na terenie pałacowym. W godzinach wieczornych przewidujemy powrót do hotelu i nocleg. W dniu 9 sierpnia kończymy spotkanie po śniadaniu i rozjeżdżamy się w zalezności od potrzeb i mozliwości uczestników zjazdu. Jeżeli z przyczyn niezależnych ode mnie nastąpią jakieś zmiany - będę na bierząco informował na mojej stronie na Naszej Klasie lub na "facebooku". Zatem moi kochani! Zapraszam do licznego uczestnictwa. Pozdrawiam. Roman STARK

KomentarzeO artykule
Dodał(a): romstar
Dodano: 16-05-2013
Kategorie: Imprezy
Poleć innym
Krowiarki
Wieś w województwie śląskim położona jest o około 12 km od Raciborza i zamieszkała przez około tysiąc osób. Znajduje się tutaj kościół z 1910 roku oraz przepiękny pałac z 1826 roku.
Polub nas
wspomóż naszą stronę