Festyn i Zawody Konne

Festyn i Zawody Konne W dniach 28 i 29 czerwca w Zielonym Centrum odbył się festyn w połączeniu z zawodami konnymi. 21 Nowych zdjęć!


Festyn i Zawody Konne Pierwszego dnia odbyły się pokazy gaśnicze oraz zabawa taneczna, która trwała do drugiej w nocy. Nie obyło się także bez bójki.
Drugi dzień festynu rozpoczął się od zawodów konnych w skokach przez przeszkody. Około godziny 15.00 zagrał zespół Progres z Cyprzanowa. Po występie zespołu nastąpił dalszy ciąg zawodów konnych. Około godziny 16.30 odbył się pokaz walk rycerskich przygotowane przez Bractwo Rycerskie z raciborskiego grodu. Następnie wystąpił zespół Duo Fenix a zaraz po nim na scęne zawitał Potr Scholz z swoim kamratem. Nie obyło sie bez tańca na żywej rurze i ogłoszenia Króla Piwnego. Gdy zrobiło się ciemniej Przemysław Batóg wraz z Martinem Pawlikiem przedstawili prezentację pałacu w Krowiarkach. Zaraz po niej wszyscy biesiadnicy mogli wspólnie obejrzeć mecz po którym odbyła się zabawa taneczna. Inwestor pałacu w Krowiarkach mile zaskoczył najmłodsze pociechy dla których przygotował wiele prezentów.

KomentarzeO artykule
Dodał(a): ToAr
Dodano: 29-06-2008
Kategorie: Imprezy
Poleć innym
Krowiarki
Wieś w województwie śląskim położona jest o około 12 km od Raciborza i zamieszkała przez około tysiąc osób. Znajduje się tutaj kościół z 1910 roku oraz przepiękny pałac z 1826 roku.
Polub nas
wspomóż naszą stronę