Głównym wątkiem zebrania Gospodarka ściekowa

Głównym wątkiem zebrania Gospodarka ściekowa Głównym wątkiem zebrania wiejskiego, które odbyło się wczoraj była gospodarka wodno- ściekowa.


Wójt wraz z swoim sekretarzem przedstawili problem mieszkańcom za pomocą prezentacji oraz krótkich filmików pokazujących jak pracuje i wygląda przydomowa oczyszczalnia ścieków. problem szerzej opisany będzie w na dniach wychodzącym Głosie Gminy. Zostały także przedstawione inwestycje wykonane w 2011 roku oraz planowane na 2012 rok. Na końcu znajdował się punkt wolne wnioski w którym to ludzie mogli dodać swoje uwagi oraz zaproponować jakieś inwestycje potrzebne wsi. Dzielnicowy z Krowiarek przedstawił raport wydarzeń z wsi na bieżący rok. Odbyło się kilka kradzieży, kłótnie sąsiedzkie oraz inne podobne wykroczenia. Apelował o to aby poruszać się naszymi pojazdami w stanie trzeźwym. Apelował także do rodziców aby zwiększyli kontrolę nad swoimi pociechami w związku z "plagą" narkomani. Zebranie rozpoczęło się o godz. 19.00 a zakończyło po godz. 22.00

KomentarzeO artykule
Dodał(a): Klaudiusz
Dodano: 29-09-2011
Kategorie: Wieś
Poleć innym
Krowiarki
Wieś w województwie śląskim położona jest o około 12 km od Raciborza i zamieszkała przez około tysiąc osób. Znajduje się tutaj kościół z 1910 roku oraz przepiękny pałac z 1826 roku.
Polub nas
wspomóż naszą stronę