Tragedia w Krowiarkach. Nie żyje 49-latek. Wpadł do studni

Tragedia w Krowiarkach. Nie żyje 49-latek. Wpadł do studni 49-latek z powiatu głubczyckiego nie żyje wskutek nieszczęśliwego wypadku, do jakiego doszło około 15.00 w Krowiarkach przy ul. Folwarcznej. Podczas prac mężczyzna wpadł do studni. Ofiarę wydobyli strażacy. Lekarz stwierdził zgon. Na miejscu jest prokurator.


Tragedia w Krowiarkach. Nie żyje 49-latek. Wpadł do studni Jak dowiadujemy się w Straży Pożarnej, lustro wody w studni znajdowało się na poziomie około 8 metrów. Głębokość wody od tego miejsca około 2,5 metra. 49-latek prawdopodobnie się poślizgnął. Strażacy na specjalnym urządzeniu spuścili do studni ratownika. Ten podebrał ofiarę. Obu wyciągnięto na wierzch. Niestety, lekarz stwierdził zgon mieszkańca powiatu głubczyckiego. W akcji brały udział dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz OSP Krowiarki. Źródło: naszracibórz.pl

KomentarzeO artykule
Dodał(a): Klaudiusz
Dodano: 15-12-2012
Kategorie: Prasa
Poleć innym
Krowiarki
Wieś w województwie śląskim położona jest o około 12 km od Raciborza i zamieszkała przez około tysiąc osób. Znajduje się tutaj kościół z 1910 roku oraz przepiękny pałac z 1826 roku.
Polub nas
wspomóż naszą stronę