Przetarg na miesięczną stawkę czynszu

Wójt Gminy Pietrowice Wielkie ogłasza przetarg ustny nieograniczony na stawkę miesięczną czynszu najmu lokalu użytkowego w Krowiarkach przy ul. Wyzwolenia 18, który odbędzie się w dniu 15.10.2008r. o godz. 1000 w Urzędzie Gminy Pietrowice Wielkie, ul. Szkolna 5, sala nr 8.


Lokal o pow. ok. 12 m2 położony jest na parterze budynku w centrum Krowiarek. Wyposażony jest w instalacje centralnego ogrzewania, elektryczną i zimnej wody. Posiada wejście od ulicy.

W lokalu można prowadzić działalność handlową, usługową i in., o uciążliwości nie przekraczającej lokalu. W przedmiotowym lokalu zabrania się prowadzenia sprzedaży piwa i alkoholu.

Cena wywoławcza 7 zł za 1 m2 powierzchni użytkowej. Do ceny należy doliczyć podatek Vat w wys. 22%. Cena nie obejmuje media.


W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, które wniosą wadium w wysokości 200,00zł nie później niż w dniu przetargu do godz. 930. Wadium musi być wniesione w pieniądzu w kasie Urzędu Gminy.

Wadium ulega przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika , który przetarg wygrał od zawarcia umowy.

Wszelkie informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Pietrowice Wielkie, ul. Szkolna 5, tel. 0 32 4198089.

Wójt Gminy
/-/ Andrzej Wawrzynek

KomentarzeO artykule
Dodał(a): ToAr
Dodano: 29-09-2008
Kategorie: Z gminy...
Poleć innym
Krowiarki
Wieś w województwie śląskim położona jest o około 12 km od Raciborza i zamieszkała przez około tysiąc osób. Znajduje się tutaj kościół z 1910 roku oraz przepiękny pałac z 1826 roku.
Polub nas
wspomóż naszą stronę